روغن حیوانی کرمانشاهی مخصوص

تهیه شده از چربی موجود در شیر خالص گوسفند، در بسته‌بندی‌های ۹۰۰ گرمی و ۴۵۰ گرمی

روغن حیوانی کرمانشاهی ممتاز

تهیه شده از چربی موجود در شیر گاو و گوسفند، در بسته‌بندی‌های ۹۰۰ گرمی،۴۵۰ گرمی و ۱۰ گرمی

روغن حیوانی کرمانشاهی اطمینان

تهیه شده از چربی موجود در شیر خالص گاو، در بسته‌بندی‌های ۹۰۰ گرمی و ۴۵۰ گرمی

دستاوردهای برند نیک منش

واحد نمونه سال ۱۳۹۶ 

کسب رتبه عالی در ارزیابی برنامه های پیش نیازی

تفاوت روغن حیوانی و گیاهی

روغن حیوانی از چربی شیر گاو, گوسفند و بز به دست می آید ، روغن حیوانی شبیه کره حیوانی است که مقدار چربی آن از 0.2 تا 99.8 درصد است. نکته این است که روغن حیوانی گوسفند، کلسترول بالاتری نسبت به روغن حیوانی دارد. این روغن دارای عمر قفسه ای بالایی است و حتی گفته می شود که به مدت یک قرن می تواند بماند.

ارزش غذایی روغن حیوانی

غالبا روغن حیوانی را از شیر گاو، گوسفند، میش و بز و یا ترکیبی از شیر گاو و گوسفند تهیه می‌کنند. این روغن نسبت به روغن‌های صنعتی از چربی و از ارزش غذایی بیشتری برخوردار است. روغن حیوانی یک روغن خالص است که عاری از مواد روغنی هیدروژنه می‌باشد، بنابراین در ترکیبات آن چربی‌های ترانس‌ وجود ندارد. این روغن را می‌توان در مواردی نظیر پخت و پز و همچنین در وعده صبحانه به جای کره استفاده کرد.

تشخیص روغن حیوانی اصل

تشخیص روغن حیوانی اصل مهارت می‌خواهد، از طریق رنگ و عطر و طعم روغن حیوانی می‌توان به اصل بودن آن پی برد. به کمک حس بویایی و بینایی و با قدری آزمون خطا می‌توانید روغن حیوانی اصل را از روغن حیوانی تقلبی تشخیص دهید. روغن حیوانی یا روغن کرمانشاهی اصل باید عطر و طعم مطبوعی داشته باشد و در دهان خیلی زود آب شود. همچنین باید روی حرارت دست، سریع به حالت مایع درآید و خیلی سریع جذب پوست شود.

ارزش‌های برند نیک منش

با توجه به تاریخچه مصرفی روغن حیوانی کرمانشاهی در ایران، شرکت نیک منش به عنوان اولین واحد تولید و بسته بندی بهداشتی روغن حیوانی در ایران شناخته می‌شود. کیفیت بی‌همتای محصولات غذایی ما در طی ۷۰ سال گذشته مدیون استاندارهای سخت‌گیرانه نیک منش در انتخاب مواد اولیه سالم و ارگانیک بوده است. دنیا دائماً در حال تغییر است؛ لیکن اصالت در طعم و وفاداری به سنت‌ها دو اصل همواره تغییرناپذیر در سبد محصولات نیک منش است.

مواد اولیه

با توجه به وجود دام‌های مختلف در استان کرمانشاه ما اقدام به جمع‌آوری شیر خالص دام‌هایی با تغذیه سالم و طبیعی می‌کنیم.

اصول بهداشتی

ما برای بسته‌بندی بهداشتی بسیار ارزش قائلیم. روغن نیک منش در بسته‌بندی‌های ۱۰ گرمی تا ۱۷ کیلوگرمی موجود است.

روغن ارگانیگ

کلیه محصولات غذایی نیک منش بصورت کاملاً ارگانیک و خالص تهیه و تولید می‌گردند و به صورت دوره ای تست و آزمایش می شود

مشخصات کلی روغن حیوانی کرمانشاهی

روغن کرمانشاهی نیک منش از چربی موجود در شیر خالص گاو، گوسفند و بز تهیه می‌گردد. شرکت نیک منش با انتخاب شیر دام‌هایی که تغذیه سالم و طبیعی داشته‌اند، محصولی با کیفیت و ایده‌آل را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند. روغن حیوانی نیک منش فاقد هرگونه مواد شیمیایی و نگاهدارنده بوده و در دسته محصولات ارگانیک قرار می‌گیرد. این روغن مهمترین منبع اسیدهای چرب زنجیره کوتاه شامل اسید بوتیریک، کاپروئیک، کاپریک و کاپریلیک در میان مواد غذایی می‌باشد. به علت وجود همین اسیدهای چرب روغن حیوانی از قدیم دارای خواص دارویی معرفی شده‌اند و در طب سنتی و متون قدیمی پزشکی در درمان و پیشگیری برخی بیماری‌ها استفاده می‌شده است. همچنین روغن حیوانی شامل مقادیر فراوانی از ویتامین A و سایر ویتامین‌های محلول در چربی نظیر D و E و مقادیری از امگا ۳ می‌باشد. به علت فرآیند طبیعی تولید، روغن کرمانشاهی نیک‌منش فاقد اسیدهای ترانس می‌باشد.